Pacheco'nun büyük(?) aşkı

Oyunculuk deneyimine ilk kez Dame Chocolate dizisi ile başlayan ve buradaki hizmetçi rolüyle büyük beğeni toplayan Jessica Pacheco'nun kendisinden yaşça çok büyük biriyle evli olduğunu biliyor muydunuz...

Image Hosted by ImageShack.usKendi dans grubuyla dünyayı dolaşan Jessica Pacheco bu yaz gönlünü bir İngilize kaptırdı, Davy Jones. İngiliz şarkıcı, söz yazarı ve oyuncu Jones ile büyük bir aşk yaşamaya başlayan Pacheco 30 Ağustos 2009' da sade bir törenle dünya evine girdi. 1945 doğumlu olan eşi Jones ile aralarındaki yaş farkının hiç bir zaman sorun olmadığını her fırsatta dile getiren Jessica Pacheco bir de sürpriz hazırlığında. 30 Aralıkta 65 yaşına girecek olan Davy Jones için sürpriz bir doğumgünü partisi hazırlamayı düşünen Pacheco, Jones'un kızlarıyla ortak hareket etmeyi planlıyor.

The Monkees serisiyle şöhrete kavuşan Jones'un 4 kızı bulunuyor. Talia Elizabeth (2 Ekim 1968),Sarah Lee (3 Temmuz 1971), Jessica Lillian (4 Eylül 1981) and Annabel Charlotte (26 Haziran 1988). Jones'un iki kızının da yaşça Pacheco'dan büyük olması olayın bir başka ilginç yanını oluşturuyor.
Image Hosted by ImageShack.us

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !