Kim ne yapıyor?

Dame Chocolate (Tatlı İntikam) dizisi hayranlarının en çok merak ettiği konulardan birisi de dizi bittikten sonra dizide yer alan oyuncuların neler yaptıkları... Biz sitemizden onların yeni projeleriyle ilgili zaman zaman bilgiler vermeye çalıştık... İsterseniz Dame Chocolate ekibinin dizi bittikten sonra neler yaptığını hep birlikte bakalım:


Carlos Ponce/Bruce:
Ufak bir aranın ardından Amerikan yapımı "Lipstick Jungle" dizisinin 2.sezon bölümlerinde yer almaya başladı. Ayrıca 2009 yılı için bir film projesi var. Ponce "Couples Retreat" adlı filmde "Salvadore" karakterini canlandıracak. (Film için değiştirdiği imajı oldukça dikkat çekici)


Genesis Rodriguez/Rosita:
Yaklaşık 1 yıl ekranlardan uzak kaldıktan sonra Telemundo'nun Ağustos'ta çekimlerimlerine başlanan "Dona Barbara" dizisinde rol almaya başladı. Dizinin bir bölümünde yer alan tecavüz sahneleri büyük sansasyona yol açtı.

Maria Antonieta de las Nieves/Dulce: Efsanevi Meksikalı aktris diziden sonra oyunculuğu bıraktığını açıkladı.

Kristina Lilley/Grace: Diziden sonra uzun süre ekranlarda görünmeyen Lilley 2009 yılında "The Whole Truth" filminde canlandıracağı "Dedektif Winslow" karakteriyle geri dönüşe hazırlanıyor.

Mauricio Ochmann/Fabian: Hiç ara vermeden Telemundo'nun bir diğer dizisi "Victoria"da rol almaya başladı. Bu dizide evli bir kadınla yasak aşk yaşayan "Jerenimo" adında bir kişiyi canlandırıyor.


Khotan Fernandez/Angel: Diziden sonra işleri bir hayli açılan Khotan önce bir albüm çıkardı. Daha sonra "Deseo prohibido" adlı TV filminde oynadı. Ardından çekimleri 2008 yılında tamamlanan "Macumba" adlı sinema filminde rol aldı. Son olarak ise Telemundo'nun çok yakında yayına girecek ve en iddialı yapımlarından biri olan "El Cartel" adlı dizide "Caronte" karakteriyle rol alamaya başladı.

Karla Monroig/Samantha: Diziden sonra oyunculuktan uzak durup mankenlik alanında hayatını sürdürmeye devam eden Monroig Telemundo'nun 2008 yapımı dizilerinden "Analia"da bir kaç bölüm göründü.

Eduardo Serrano/Lorenzo: Devamlı olarak bir projede yer almadı. "Decisiones"in bir kaç bölümünde yer aldı.


Ricardo Chavez/Diosdado: Kısa bir aranın ardından "El Juramento" adlı dizide yer almaya başladı. İlginç olan Dame Chocolate'de köyden gelmiş kaba bir erkeği canlandıran Chavez'in yeni dizisinde bir şehir beyefendisini oynaması (alışmak biraz zor oluyor)

Jullye Giliberti/Julia: Dame Chocolate dizisiyle yapımcıları mest eden Giliberti 2009 yılında yayınlanmaya başlayacak olan "Las Brujas de South Beach" dizinde "Eva" karakterini canlandıracak.


Alvaro Ruiz/Luis: O da Monroig gibi "Analia" dizinde oynamaya başladı.

Adriana Acosta: Diziden sonra iş hayatına yöneldi, kendine ait bir şirketi var.

Gustavo Franco/Mauricio: Monroig ve Ruiz gibi Franco'da "Analia" dizisinde rol almaya başladı. Dizideki karakterinin adı "Rene".

Frank Falcon/Dr.Bob: Diziden sonra herhangi bir projede yer almadı.

Pedro Moreno/Jose: "Analia" dizisinde rol almaya başlayan bir başka tanıdık isim.

Jose R0man Blanch/Ricardo: Telemundo'nun 2008 yapımlarından "Gabriel" dizisinde detektif rolünde ekranla geri döndü.


Jessica Pacheco/Ligia: Diziden sonra dans grubu "Ola Ola" ile Avrupa turnesine çıktı. 2009 yılında hayatının en önemli deneyimini yaşayacak olan Pacheco "A Worthy Gentleman" adlı sinema filminde rol alacak.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !