"El Clon" Çok yakında !!!

Image Hosted by ImageShack.us
Herkesin merakla beklediği Hristiyan ve Müslüman dünyasını yakından ilgilendiren efsane dizi "El Clon" çok yakında başlıyor...

Başrollerde tanıdık iki isim...
Daha önce medyaya sızan set fotoğraflarını verdiğimiz "El Clon" dizisi çok yakında başlıyor. Image Hosted by ImageShack.us
Dizinin başrollerini Dame Chocolate dizisinden tanıdığımız iki isim Genesis Rodriguez ve Mauricio Ochmann paylaşıyor.
Dizinin konusu ilgi çekici...
Tüm zamanların en iyi dizileriden biri olan "El Clon" Faslı Müslüman kız Jade ile Hristiyan Brezilyalı delikanlı Lucas'ın aşklarını anlatıyor. Dizide insan klonlama,müslümanlık,hristiyanlık ve kader gibi konular ele alınıyor.
İlk versiyonu ülkemizde de yayınlandı...
İlk versiyonunda tüm dünyayı kasıp kavuran "El Clon" dizisi Türk televizyonlarının da ilgisini çekmiş, dizi "Aşkın Peşinde" adıyla Star TV'de Türkçe dublajlı olarak verilmişti. 2009 versiyonununda aynı ilgiyi görmesi durumunda Türkiye'de  yayınlanması yine mümkün görünüyor.
130 bölüm sürecek...
Dizi Telemundo'da hafta içi hergün İspanyolca olarak yayınlanacak, ayrıca uydudaki yayında İngilizce altyazı da olacak. Dizinin 130 bölüm olarak HD kalitesinde çekileceği duyuruldu.
Aynı yönetmen çekecek...
2001-02 yılları arasında çekilen ilk versiyonun yönetmeni Jayme Monjardim yeni versiyonunda yönetmeni olacak. Ayrıca ilk versiyonun senaristi Gloria Perez'de yeni ekipte yer alacak. Dizi konu olarak Fas'ta geçmesine rağmen büyük bir bölümü Los Angeles'ta çekilecek.
İnsan klonlama...
Dizinin el ilginç yönlerinden birisi insan klonlama... Dizinin erkek baş karakteri Lucas ilerleyen bölümlerde klonlanıyor ve sevgilisi Jade iki Lucas arasında büyük bir çelişki yaşıyor. Jade gerçek Lucas'ı kalbinin sesini dinleyerek buluyor.
Globo'ya sus payı...
"El Clon" efsanesini ilk yayınlayan Brezilyalı TV kanalı Globo dizinin tüm haklarını elinde bulunduruyordu. Kanalla Telemundo arasında yapılan anlaşma ile Globo'ya yeni dizinin Portekizce versiyonu için 5 yıllık dağıtım ve yayın hakkı tekel olarak verilmiştir.
Etkileyici bir fragman...
Yeni "El Clon" dizisinin tanıtım videosu yayınlandı. Video İngilizce olarak hazırlanmış olup, oldukça etkileyici ve ünlü Hollywood film fragmanlarını aratmıyor.

FRAGMANI İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ!

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !