Carlos Ponce boşanıyor mu?

Dame Chocolate ve Aşkın İki Yüzü dizisinden  de tanıdığımız yakışıklı oyuncu Carlos Ponce'nin eşi ile artık ayrı yaşadığı iddiası Latin Amerika magazin gündemine bomba gibi düştü...

 

Image Hosted by ImageShack.us

Latin dizilerinin aranan yüzü Carlos Ponce'nin eşi Veronica Ponce ile sorunlar yaşadığı ve çiftin artık ayrı yaşadığı iddia edildi. Bilindiği gibi Carlos Ponce'nin bu evlilik nedeniyle 4 çocucuğu bulunuyor, bunlardan ikisi eşi Veronica'dan doğma, diğer ikisi ise evlatlık. Ponce'nin çocukların henüz küçük olması nedeniyle Veronica'dan resmen boşanmadığı söyleniyor.

Bu arada bundan bir kaç ay önce Miami'de bulunan evini satılığa çıkartan Carlos Ponce'nin evini satma nedenininde bu ayrılık olduğu iddia ediliyor. Ponce çifti bu evde yaklaşık 13 yıl geçirmişlerdi. Carlos Ponce'nin bu kadar çok hatıra barındıran evde psikolojik sorunlar nedeniyle yaşayamadığı bu nedenle evi satmak istediği magazin basınındaki söylentiler arasında. Bu arada satılığa çıkartılan ev (villa) 5 yatak odası, 5 banyo, lüks eşyaları ve bahçesiyle 2.4 milyon dolar değerinde.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !